KONST / Litografier / Färglitografi 11687307
nr 1168 7307
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 255/360,63x41 cm
Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 mars 2018
kl 20:16:06
12/3 14:47:33
200 kr
12/3 19:58:00
Lars Norrman
Läs mer om Lars Norrman